Ładowarka - marzec 2019 Wyróżniony

ladowarka marzec 2019 news

Cześć!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie są najbardziej kryzysowe sytuacje życia codziennego? Zdaje się, że to chwile kiedy Nutella się kończy, premiera serialu dopiero za pół roku, a bateria w telefonie pada… O właśnie! Brzmi jak memowe „problemy pierwszego świata”? Może i tak, ale co jeśli rozładują się nasze wewnętrzne bateryjki? I do tego przed tak ważnym wydarzeniem jakim jest dla Was sakrament bierzmowania? Wtedy potrzebne jest nic innego jak ŁADOWARKA! A mówiąc bardziej szczegółowo… zapraszamy Was na specjalne, trzydniowe spotkanie przygotowujące dla bierzmowańców.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy rozpoczęli przygotowanie do bierzmowania, czyli uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum włącznie.

A jak byłem w zeszłym roku to mam przyjeżdżać jeszcze raz?

Zdecydowanie tak! W zeszłym roku byłeś na innym poziomie przygotowania do bierzmowania, a w tym roku będziesz mógł wziąć udział w kolejnym etapie, dlatego Ładowarka będzie dla Ciebie całkiem nową przygodą.

Kiedy?

15-17 marca 2019.

Recepcja otwiera się w piątek o 15.30. O 17.00 zaczynamy. Kończymy w niedzielę o 14.00.

Gdzie?

W Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny.

Ile to kosztuje?

Uczestnik: 130 zł. I tu małe wyjaśnienie:
Bardzo nam zależy, żeby wszyscy, którzy chcą wziąć udział w naszym Spotkaniu mieli taką możliwość. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynika z cen jakie obowiązują nas w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny i jest od nas niezależny. My na tym nigdy nie zarabiamy. Nie chcemy jednak, by koszt ten decydował o tym, czy ktoś się pojawi na Ładowarce, czy nie. Dlatego istnieje możliwość obniżenia kosztów uczestnictwa. Mimo naszych dobrych chęci my też mamy ograniczony budżet. Stąd zachęcamy najpierw byście zapytali o taką pomoc Waszych księży. Wtedy koszty rozłożą się w miarę równomiernie. Jeżeli to okaże się niemożliwe, to w formularzu zapisowym będziecie mogli zaznaczyć potrzebny dla Was rabat.
Zależy nam bardzo, żeby pieniądze pomogły osobom, które rzeczywiście tego potrzebują. Liczymy na Waszą uczciwość w tej kwestii. Jeżeli nie potrzebujecie zniżki nie zaznaczajcie jej.

Koszt dla opiekuna: 120 zł.

Do kiedy zapisy?

Zapisy na spotkanie trwają do wtorku 12.03 do godz. 20.00. Albo do wyczerpania miejsc. Wyglada na to, że ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna, więc kto pierwszy ten lepszy!

A o tym jak było w zeszłym roku możesz poczytać tu:

www.opole.gosc.pl
www.opole.gosc.pl

Formularz do zapisów grupowych wraz z instrukcją znajduje się w poniższym linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrHBlVNvtqWWbTFzkUjiPbh91a87dCK9hwcUiv0_7mhJLEYw/viewform?usp=sf_link

Regulamin spotkania  pdf

Zgoda Rodziców  pdf

...no i lipa. Zapisy się zamknęły.

Ostatnio zmienianywtorek, 12 March 2019 20:48