Ładowarka 2020

Ładowarka 2020   WWW MINI

Coś mi nie styka…

Znowu zgubiłem ;c
Ma ktoś do Iphone’a?
Tak właśnie bywa z tymi ładowarkami, a tu zepsute, a tu splątane, ukrywające się pod łóżkiem, kiedy na telefonie widnieje symboliczne 5%. Na szczęście mamy dla Was niezwykłą Ładowarkę, która w trybie szybkiego ładowania wypełni Was energią, motywacją, a przede wszystkim przygotuje Was do przyjęcia darów Ducha Świętego! A mówiąc bardziej szczegółowo… Ładowarka to specjalne, trzydniowe spotkanie dla bierzmowańców na Górze Św. Anny, które pomoże Wam w pełni świadomie przystąpić do sakramentu bierzmowania!

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy rozpoczęli przygotowanie do bierzmowania, czyli uczniów 6, 7 i 8 klas szkoły podstawowej oraz uczniów 1 klas popodstawówkowych szkół średnich. A jak ktoś się nie przygotowuje do bierzmowania, a chciałby przyjechać, to też zapraszamy!
A jak byłem w zeszłym roku to mam przyjeżdżać jeszcze raz?
Zdecydowanie tak! W zeszłym roku byłeś na innym poziomie przygotowania do bierzmowania, a w tym roku będziesz mógł wziąć udział w kolejnym etapie, dlatego Ładowarka będzie dla Ciebie całkiem nową przygodą.

Kiedy?

13-15 marca 2020.
Recepcja otwiera się w piątek o 15.30. O 17.30 zaczynamy. Kończymy w niedzielę Mszą św., która rozpocznie się o 10.15. Możecie na tą Mszę zaprosić rodziców i opiekunów. Po Mszy zajmiemy im chwilę czasu na auli, a wy w tym czasie się spakujecie, po czym możecie wyruszać do domów. Czyli całość kończy się około 12.00.

Gdzie?

W Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny.

Ile to kosztuje?

Uczestnik: 140 zł. I tu małe wyjaśnienie:
Bardzo nam zależy, żeby wszyscy, którzy chcą wziąć udział w naszym Spotkaniu mieli taką możliwość. Nie chcemy, by koszt ten decydował o tym, czy ktoś się pojawi na Ładowarce, czy nie. Dlatego istnieje możliwość obniżenia kosztów uczestnictwa. Mimo naszych dobrych chęci my też mamy ograniczony budżet. Stąd zachęcamy najpierw byście zapytali o taką pomoc Waszych księży. Wtedy koszty rozłożą się w miarę równomiernie. Jeżeli to okaże się niemożliwe, to w formularzu zapisowym będziecie mogli zaznaczyć potrzebny dla Was rabat.
Zależy nam bardzo, żeby pieniądze pomogły osobom, które rzeczywiście tego potrzebują. Liczymy na Waszą uczciwość w tej kwestii. Jeżeli nie potrzebujecie zniżki nie zaznaczajcie jej.
Koszt dla opiekuna: 120 zł.

Do kiedy zapisy?

Zapisy na spotkanie trwają do wtorku 10.03 do godz. 20.00. Albo do wyczerpania miejsc. Wygląda na to, że ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Regulamin, zgoda rodziców i list do rodziców :)

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem Ładowarki. Rejestracja na wydarzenie oznacza akceptację treści regualmiu.

REGULAMIN: pdf

ZGODA RODZICÓW: pdf

Przed tegoroczną Ładowarką postanowiliśmy też napisać list do rodziców uczestników naszego wydarzenia - piszemy w nim czym jest Ładowarka, co chcemy tam przeżyć i podajemy kilka szczegółów organizacyjnych. Możecie przeczytać go tutaj: 

LIST DO RODZICÓW: pdf

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli zapisujesz się na wydarzenie samodzielnie, to kliknij w link do zapisów indywidualnych. Jeśli natomiast jesteś opiekunem grupy lub po prostu chcesz zgłosić grupę (nawet jeśli sam nie wybierasz się na wydarzenie), to kliknij w link do zapisów grupowych.

Zapisy indywidualne - KLIKNIJ TUTAJ

Zapisy grupowe - KLIKNIJ TUTAJ ABY DODAĆ GRUPĘ LUB EDYTOWAĆ ISTNIEJĄCĄ

Ostatnio zmienianywtorek, 10 March 2020 09:55