Ławka Festiwal 2019 Wyróżniony

Po kilku deszczowych i pochmurnych miesiącach wreszcie wyszło słońce. Temperatura wzrasta, a to oznacza tylko jedno – zbliżają się wakacje! Zmęczeni dłużącym się rokiem szkolnym? My bardzo, ale już wiemy co będziemy robić na początku lipca i mamy nadzieję, że WY dołączycie do nas!

Tradycyjnie z wybawieniem przychodzi do nas Ławka! Ale ta będzie niezwykła. Oczywiście wszystkie najważniejsze dla nas wartości zostaną zachowane – Spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem. Jednakże tej niesamowitej okazji do odpoczynku i nabrania sił będą towarzyszyć równie niesamowite okoliczności.

Od 3 do 7 lipca zapraszamy Was na Ławkę Festiwal do Winowa! Chcemy, abyście na maxa poczuli festiwalowy klimat, dlatego będziemy spać w namiotach. Tylko sobie wyobraźcie… Rano budzą Was ptaszki, promienie słońca przedzierają się do namiotu, kawka, śniadanko – brzmi jak dobry początek dnia, prawda? A wieczorem śpiewanko z gitarką, ognisko i gwiazdy nad głową.

A co jeszcze w programie? M.in. inspirujące spotkania z gośćmi, warsztaty, koncerty, modlitwa, nabożeństwa, Msze Święte oraz prowadzona przez nas profesjonalna kawiarenka.

Kiedy

3-7 lipca (od środy do niedzieli).

Gdzie

Opole-Winów. Nasze pole namiotowe mieści się na placu przy kościele.

Dla kogo?

Dla studentów i uczniów szkół średnich.

Jaki koszt?

130zł od osoby.

Jak się zapisać?

Przez formularz, który znajdziesz poniżej. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem - uczestnictwo w Festiwalu oznacza, że akceptujesz nasz >> REGULAMIN. Natomiast niepełnoletni muszą zabrać ze sobą >> ZGODĘ RODZICÓW.

Ostatnio zmienianypiątek, 07 June 2019 16:35
Więcej w tej kategorii: Jak przygotować się na Ławkę? »