Jak przygotować się na Ławkę? Wyróżniony

jak się spakować x1
Jeśli masz wątpliwości jak przygotować się na Ławkę Festiwal, to tu spieszymy z podpowiedzią, bo wiemy co przed wyjazdem jest zawsze najtrudniejsze – pakowanie.

Co należy zabrać ze sobą na Ławkę Festiwal:

  • śpiwór, materac lub karimatę, namiot oraz wszystko, co potrzebne do spania na dworze,
  • kubek i miseczkę – przydadzą się na zupę i ciepłe napoje,
  • sztućce – trzeba czymś tą zupę zjeść,
  • lekką odzież przeciwdeszczową - z pogodą nigdy nie wiadomo,
  • krem z filtrem i nakrycie głowy - nie chcemy przecież wrócić spaleni,
  • legitymację szkolną/studencką oraz zgodę rodziców, jeżeli jesteś niepełnoletni
  • leki na własne dolegliwości.

Oprócz informacji o niezbędnych rzeczach chcemy Wam nieco przybliżyć festiwalową infrastrukturę. Jak już pewnie wiecie cały Festiwal będzie odbywał się w kościele i na placu kościelnym w Opolu–Winowie. Pole namiotowe będzie rozciągało się dookoła kościoła. Nie musicie się martwić o część związaną z higieną, ponieważ przygotowaliśmy specjalny kontener z kabinami prysznicowymi, a jeśli chodzi o toalety to zapewniamy „stacjonarne” w salkach pod kościołem.

Ważna sprawa: jedzenie! Będziemy serwować jeden ciepły i pożywny posiłek na dzień, a oprócz tego bułkę i wrzątek do śniadania i kolacji. Wszystkie inne dodatki do bułki przywieźcie ze sobą. Najlepiej takie, które się nie popsują, zanim zostaną skonsumowane. Organizujemy jeszcze jakąś wspólnotową lodówkę - jak sie uda, to będzie można tam skitrać to, co nie lubi wysokich teperatur.

Skoro spotkanie jest najważniejsze to oczywiście nie może zabraknąć festiwalowej kawiarenki, z której będzie można korzystać w czasie trwania Festiwalu. Weźcie ze sobą jakieś drobniaki, a my zrobimy wszystko, żeby było tanio. Jak barszcz.

Przygotowujemy też dla Was strefę napełniania telefonów, a dla maturzystów (jako, że w tym czasie objawi się to, na co z niecierpliwością i podekcytowaniem czekacie) strefę maturzysty z komputerem i odstresowaczami, gdzie będzie można zapisać się na każdą uczelnię świata. Nawet do WMSD na przykład.

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Ostatnio zmienianyniedziela, 30 June 2019 17:43
Więcej w tej kategorii: « Ławka Festiwal 2019