plenfrdeitptrues

Jak przygotować się na Ławkę?

jak się spakować x1
Jeśli masz wątpliwości jak przygotować się na Ławkę Festiwal, to tu spieszymy z podpowiedzią, bo wiemy co przed wyjazdem jest zawsze najtrudniejsze – pakowanie.

Co należy zabrać ze sobą na Ławkę Festiwal:

  • śpiwór, materac lub karimatę, namiot oraz wszystko, co potrzebne do spania na dworze,
  • kubek i miseczkę – przydadzą się na zupę i ciepłe napoje,
  • sztućce – trzeba czymś tą zupę zjeść,
  • lekką odzież przeciwdeszczową - z pogodą nigdy nie wiadomo,
  • krem z filtrem i nakrycie głowy - nie chcemy przecież wrócić spaleni,
  • legitymację szkolną/studencką oraz zgodę rodziców, jeżeli jesteś niepełnoletni
  • leki na własne dolegliwości.

Oprócz informacji o niezbędnych rzeczach chcemy Wam nieco przybliżyć festiwalową infrastrukturę. Jak już pewnie wiecie cały Festiwal będzie odbywał się w kościele i na placu kościelnym w Opolu–Winowie. Pole namiotowe będzie rozciągało się dookoła kościoła. Nie musicie się martwić o część związaną z higieną, ponieważ przygotowaliśmy specjalny kontener z kabinami prysznicowymi, a jeśli chodzi o toalety to zapewniamy „stacjonarne” w salkach pod kościołem.

Ważna sprawa: jedzenie! Będziemy serwować jeden ciepły i pożywny posiłek na dzień, a oprócz tego bułkę i wrzątek do śniadania i kolacji. Wszystkie inne dodatki do bułki przywieźcie ze sobą. Najlepiej takie, które się nie popsują, zanim zostaną skonsumowane. Organizujemy jeszcze jakąś wspólnotową lodówkę - jak sie uda, to będzie można tam skitrać to, co nie lubi wysokich teperatur.

Skoro spotkanie jest najważniejsze to oczywiście nie może zabraknąć festiwalowej kawiarenki, z której będzie można korzystać w czasie trwania Festiwalu. Weźcie ze sobą jakieś drobniaki, a my zrobimy wszystko, żeby było tanio. Jak barszcz.

Przygotowujemy też dla Was strefę napełniania telefonów, a dla maturzystów (jako, że w tym czasie objawi się to, na co z niecierpliwością i podekcytowaniem czekacie) strefę maturzysty z komputerem i odstresowaczami, gdzie będzie można zapisać się na każdą uczelnię świata. Nawet do WMSD na przykład.

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Czytaj dalej...

Ławka Festiwal 2019

Po kilku deszczowych i pochmurnych miesiącach wreszcie wyszło słońce. Temperatura wzrasta, a to oznacza tylko jedno – zbliżają się wakacje! Zmęczeni dłużącym się rokiem szkolnym? My bardzo, ale już wiemy co będziemy robić na początku lipca i mamy nadzieję, że WY dołączycie do nas!

Tradycyjnie z wybawieniem przychodzi do nas Ławka! Ale ta będzie niezwykła. Oczywiście wszystkie najważniejsze dla nas wartości zostaną zachowane – Spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem. Jednakże tej niesamowitej okazji do odpoczynku i nabrania sił będą towarzyszyć równie niesamowite okoliczności.

Od 3 do 7 lipca zapraszamy Was na Ławkę Festiwal do Winowa! Chcemy, abyście na maxa poczuli festiwalowy klimat, dlatego będziemy spać w namiotach. Tylko sobie wyobraźcie… Rano budzą Was ptaszki, promienie słońca przedzierają się do namiotu, kawka, śniadanko – brzmi jak dobry początek dnia, prawda? A wieczorem śpiewanko z gitarką, ognisko i gwiazdy nad głową.

A co jeszcze w programie? M.in. inspirujące spotkania z gośćmi, warsztaty, koncerty, modlitwa, nabożeństwa, Msze Święte oraz prowadzona przez nas profesjonalna kawiarenka.

Kiedy

3-7 lipca (od środy do niedzieli).

Gdzie

Opole-Winów. Nasze pole namiotowe mieści się na placu przy kościele.

Dla kogo?

Dla studentów i uczniów szkół średnich.

Jaki koszt?

130zł od osoby.

Jak się zapisać?

Przez formularz, który znajdziesz poniżej. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem - uczestnictwo w Festiwalu oznacza, że akceptujesz nasz >> REGULAMIN. Natomiast niepełnoletni muszą zabrać ze sobą >> ZGODĘ RODZICÓW.

Czytaj dalej...