plenfrdeitptrues

Ławka Festiwal – Dzień piąty Wyróżniony

NA BOGATO 5

Nastał dzień podsumowań i pożegnań… Chcąc czerpać jak najwięcej z ostatniego dnia, rozpoczęliśmy nasz program trochę wcześniej. Wszyscy wyjątkowo niewyspani - bo noc była niezwykle krótka. Na szczęście sił na tę piękną niedzielę wystarczyło!
Tradycyjnie po jutrzni odbyło się śniadanie – po raz kolejny dzieliliśmy się naszym jedzeniem, a właściwie to jego resztkami. Później w kościele krótko podsumowaliśmy te niezwykłe pięć dni, czyli przedstawiliśmy kilka bardzo poważnych statystyk (setki usmażonych naleśników, tysiące zużytych worków na śmieci… działo się!)
Mieliśmy okazję podzielić się swoimi przeżyciami, doświadczeniami i ewentualnymi (aczkolwiek nielicznymi) uwagami podczas ostatniej już pracy w grupach. Po niej udaliśmy się na Mszę Świętą, na którą oprócz uczestników przybyli także parafianie z Winowa oraz nasze rodziny. Był to kolejny moment, w którym mogliśmy zobaczyć jak wartościowe były dni Festiwalu… Zobaczyliśmy, że Bóg robi dla nas więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Obiecaliśmy sobie, że będziemy pamiętać i pielęgnować zawiązane tutaj relacje.
Po obiedzie, jeszcze pod wpływem emocji mieliśmy chwilę na rozmowę, pożegnania, wspólne zdjęcia, wymienianie się numerami, Snapchatami itp. Uczestnicy bardzo niechętnie zaczęli żmudny proces pakowania się i chowania namiotów, a po paru chwilach zielony teren za kościołem znowu stał się pusty. Na szczęście ta pustka przejawiała się tylko fizycznie, bo w tym miejscu pozostało wiele wspomnień związanych z Bogiem, ludźmi i Spotkaniem.

Galeria zdjęć.

Ostatnio zmienianyśroda, 08 August 2018 17:27

20lat wspolfinansowanie logo